HAKKIMIZDA

Sait İskender ve Sait Döner markaları ile 44 yılı aşkın süredir İstinye, Laleli, Kasımpaşa, Ümraniye ve Kadıköy'de bulunan 5 şubemizde hizmet vermekteyiz. 

Etlerimiz Balıkesir, Bandırma ve Gönen bölgelerinden özenle seçilmekte, helal kesim kuralları çerçevesinde, veteriner hekim kontrolünde, modern entegre tesislerde kesilmektedir. Etlerimiz soğuk zincir kırılmadan et işleme tesisimize ulaştırılmaktadır. Sebze çeşitlerimiz Yalova bölgesinden, bakliyat ürünlerimiz ise markalaşmış işletmelerden temin edilmektedir.

34-G-1243 Numaralı İmalat Onay Belgesine, 60 ton işleme kapasitesine sahip et işleme tesisimizde ve tüm restoranlarımızda ziraat mühendisi ve gıda mühendisi denetiminde hijyen ve gıda güvenliği sağlanmaktadır. Stoktaki malzemelerimiz 'Gıda Muhafaza Güvenliği Yönetimi' sistemine göre muhafaza edilmektedir. Eksiksiz hizmet anlayışı ile mesleğimize ve ticari yaşama duyduğumuz saygı nedeniyle Firmamıza ait ISO 22000 (Gıda Güvenliği Yönetim Sistemi), ISO 9001 (Kalite Yönetim Sistemi) ve Helal Gıda Sertifikaları bulunmaktadır.

Restoran hizmetleri kapsamında yarım asırlık tecrübe ve birikime sahip olan işletmelerimiz müşterilerine sunduğu en iyi kalite ve en iyi hizmet anlayışı ile sektöründe markalaşmayı başarmış olup; Sait, Sait Efendi, Kebapçı Sait, Sait Et Lokantası, Sait Bey, Sait Döner, Sait Lahmacun, Yanakçı, Lafresh ve Hatun Mantı ibareli tescilli markalara sahiptir.

Copyright © 2017 - 2022 Sait İskender | Döner