HAKKIMIZDA

Sait İskender markamız ile İstinye, Laleli ve Kasımpaşa'da ve Sait Döner markamız ile İstanbul Ümraniye, Beylikdüzü, Ankara ve Antalya şubelerimizde 7 şubemiz ile 45 yılı aşkı süredir en kaliteli lezzet ve hizmet odağında misafirlerini ağırlamaya devam etmekteyiz. 

Etlerimiz Balıkesir, Bandırma ve Gönen bölgelerinden özenle seçilmekte, helal kesim kuralları çerçevesinde, veteriner hekim kontrolünde, modern entegre tesislerde kesilmektedir. Etlerimiz soğuk zincir kırılmadan et işleme tesisimize ulaştırılmaktadır. Sebze çeşitlerimiz Yalova bölgesinden, bakliyat ürünlerimiz ise markalaşmış işletmelerden temin edilmektedir.

34-G-1243 Numaralı İmalat Onay Belgesine, 100 ton işleme kapasitesine sahip et işleme tesisimizde ve tüm restoranlarımızda ziraat mühendisi ve gıda mühendisi denetiminde hijyen ve gıda güvenliği sağlanmaktadır. Stoktaki malzemelerimiz 'Gıda Muhafaza Güvenliği Yönetimi' sistemine göre muhafaza edilmektedir. Eksiksiz hizmet anlayışı ile mesleğimize ve ticari yaşama duyduğumuz saygı nedeniyle Firmamıza ait ISO 22000 (Gıda Güvenliği Yönetim Sistemi), ISO 9001 (Kalite Yönetim Sistemi) ve Helal Gıda Sertifikaları bulunmaktadır.

Restoran hizmetleri kapsamında yarım asırlık tecrübe ve birikime sahip olan işletmelerimiz müşterilerine sunduğu en iyi kalite ve en iyi hizmet anlayışı ile sektöründe markalaşmayı başarmış olup; Sait, Sait Efendi, Kebapçı Sait, Sait Et Lokantası, Sait Bey, Sait Döner, Sait Lahmacun, Yanakçı, Lafresh ve Hatun Mantı ibareli tescilli markalara sahiptir.

Copyright © 2017 - 2024 Sait İskender | Döner