Türkiye’nin En Lezzetli Döneri

HAKKIMIZDA

Sait İskender markasıyla 40 yılı aşkın süredir Laleli - İstinye ve Kasımpaşa olmak üzere 5 şubemizle hizmet vermekteyiz.

Etlerimiz Balıkesir, Bandırma ve Gönen bölgelerinden özenle seçilmekte, helal kesim kuralları çerçevesinde, veteriner hekim kontrolünde, modern entegre tesislerde kesilmektedir. Etlerimiz soğuk zincir kırılmadan et işleme tesisimize ulaştırılmaktadır. Sebze çeşitlerimiz Yalova bölgesinden, bakliyat türleri markalaşmış işletmelerden temin edilmektedir.

Et işleme tesisimizde ve tüm restoranlarımızda ziraat mühendisi ve gıda mühendisi denetiminde hijyen ve gıda güvenliği sağlanmaktadır. Stoktaki malzemelerimiz Gıda Muhafaza Güvenliği Yönetimi sistemine göre muhafaza edilmektedir. Eksiksiz hizmet anlayışı ile mesleğimize ve ticari yaşama duyduğumuz saygı nedeniyle Firmamıza ait ISO 22000 (Gıda Güvenliği Yönetim Sistemi), ISO 9001 (Kalite Yönetim Sistemi) ve Helal Gıda Sertifikaları bulunmaktadır.

Restoran hizmetleri kapsamında yarım asırlık tecrübe ve birikime sahip olan işletmelerimiz müşterilerine sunduğu en iyi kalite ve en iyi hizmet anlayışı ile sektöründe markalaşmayı başarmış olup, SAİT, Sait Et Lokantası, Sait Bey, SaitEfendi, Kebapçı Sait, Sait Döner, Yanakçı, LaFresh ve Hatun Mantı ibareli tescilli markalara sahiptir.

Copyright © 2017 Sait İskender | Döner